psycholog Warszawa Osoby z BPD mają trwałe problemy odnoszące się do innych ludzi
Zaburzenia

psychiczne, osobowości, borderline, emocjonalne, odżywiania


You are not connected. Please login or register

Osoby z BPD mają trwałe problemy odnoszące się do innych ludzi

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Admin


Admin

Jakie są objawy?
Osoby z BPD mają trwałe problemy odnoszące się do innych ludzi i na świat wokół nich. To może być bardzo stresujące dla osoby i dla tych, którzy się nimi opiekują.

Objawy obejmują:

Głębokie poczucie braku bezpieczeństwa
Trudność radzenia sobie ze strachem przed porzuceniem i strat; nieustannie szuka pewność, nawet dla małych rzeczy; wyrażanie niewłaściwych złość wobec innych, których uważają za jak się czują, kruche poczucie siebie i swego miejsca w świecie.

Trwałe impulsywność
Nadużywanie alkoholu i narkotyków; wydając nadmiernie, hazard, kradzież; jazdy lekkomyślnie, lub z seksu.

Confused, sprzeczne uczucia
Częste pytania i zmiany emocji i postaw wobec innych i wobec aspektów życia, takich jak cele, kariera, uzgodnień mieszkających lub orientację seksualną.

Samookaleczanie
Spowodowanie umyślnego ból poprzez cięcie, pieczenie lub uderzanie siebie, przedawkowanie leków na receptę lub niezgodne z prawem; obżarstwa lub głodują, nadużywanie alkoholu i narkotyków; wielokrotnie oddanie się w niebezpiecznych sytuacjach lub próby samobójstwa.

Niektóre osoby z BPD może mieć objawy innych psychicznych illnessses. Mogą wystąpić objawy związane z lękiem lub zaburzeń nastroju, takich jak nadmierna niepokojące io ataki paniki, zachowania obsesyjne i zatrzymywanie lub posiadających niechciane myśli, czując uporczywie smutny, przemieszczania lub mówić powoli, tracąc zainteresowania seksualnego lub mające trudności z koncentracją na prostych zadań.

Mogą nawet wystąpić objawy psychotyczne, takie jak urojenia lub przekonań fałszywych - wierząc, na przykład, są one zwieść, szpiegował lub wykreślona.Zobacz profil autora http://zaburzenia.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach