psycholog Warszawa Na czym polega leczenie?
Zaburzenia

psychiczne, osobowości, borderline, emocjonalne, odżywiania


You are not connected. Please login or register

Na czym polega leczenie?

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Na czym polega leczenie? on Pon Cze 18, 2012 10:08 am

Admin


Admin
Na czym polega leczenie?
Diagnoza jest zwykle wykonana przez psychiatrę, w czasie leczenia prowadzonego przez psychiatrę, psychologa klinicznego lub innego psychicznego pracowników służby zdrowia.

Najbardziej skuteczne leczenie zazwyczaj polega na kombinacji, psychologicznej terapii, leczenia i wsparcia.
Psychoterapii, które zostały uznane za skuteczne w leczeniu BPD są Psychoterapia interpersonalna (IPT) i Terapia behawioralna dialektyczny (DBT). W trakcie IPT, człowiek uczy się nowych i skutecznych sposobów dotyczą znaczących ludzi w ich życiu. DBT pomaga ludziom nauczyć się obsługiwać swoje emocje lepiej i ponownie nauczyć się sposób, w jaki zazwyczaj reagowania w sytuacjach i innych ludzi.
Leki sam nie "naprawić" BPD. Może to być pomocne, jednak w zarządzaniu niektóre objawy, takie jak depresja, niepokój i zmiany nastroju.
Długoterminowe leczenie psychiatryczne mogą być świadczone przez lekarza rodzinnego lub społeczności zdrowia psychicznego - klinikę z pracowników służby zdrowia specjalistyczne leczenie ludzi w ich okolicy.
Wspólnotowe programy wsparcia mogą obejmować pomoc w znalezieniu odpowiedniej pracy, zakwaterowanie, szkolenia i edukacji, rehabilitacji psychospołecznej i wzajemne grup wsparcia.
Rodzina i przyjaciele osób z BPD może często czuć się zdezorientowany, zły i samotny. Edukacja i wsparcie dla rodziny i innych opiekunów jest ważnym elementem leczenia, jak jest zrozumienie ze wspólnoty.
Po zastosowaniu odpowiedniego leczenia i wsparcia, większość osób z BPD może prowadzić pełne i produktywne życie.

Zobacz profil autora http://zaburzenia.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach