psycholog Warszawa Wielu ludzi z pogranicznym zaburzeniem osobowości
Zaburzenia

psychiczne, osobowości, borderline, emocjonalne, odżywiania


You are not connected. Please login or register

Wielu ludzi z pogranicznym zaburzeniem osobowości

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Admin


Admin
Jak Borderline Personality Disorder zdiagnozowano?

Zaburzenia osobowości, takie jak zaburzenie osobowości borderline są zwykle diagnozowane przez wykwalifikowanego specjalistę w zakresie zdrowia psychicznego, takich jak psycholog lub psychiatra. Lekarzy rodzinnych i lekarzy ogólnych z reguły nie są szkoleni lub dobrze wyposażony do tego typu diagnozy psychologicznej. Tak więc, można wstępnie skonsultować się z lekarzem rodzinnym na temat tego problemu, powinien skierować pacjenta do szpitala psychiatrycznego służby zdrowia, diagnozy i leczenia. Brak laboratorium, badania krwi lub badania genetyczne, które są stosowane do diagnozowania pogranicznego zaburzenia osobowości.

Wielu ludzi z pogranicznym zaburzeniem osobowości nie szukać leczenia. Osoby z zaburzeniami osobowości, w ogóle, często nie szukać leczenia, aż choroba zacznie znacząco wpływać lub w inny sposób wpływać na życie człowieka. To najczęściej wówczas, kiedy osoba zasobów radzenia sobie są rozciągnięte zbyt cienka, by radzić sobie ze stresem lub innych zdarzeń życiowych.

Diagnoza borderline zaburzeń osobowości jest przez specjalistę zdrowia psychicznego w porównaniu objawów i historii życia z wymienionych tutaj. Będą one będą rozstrzygać czy objawy spełniają kryteria niezbędne do diagnozy zaburzeń osobowości.
Przyczyny Borderline Personality Disorder

Naukowcy dziś nie wiem, co powoduje zaburzenie osobowości borderline. Istnieje wiele teorii, jednak na temat możliwych przyczyn zaburzeń osobowości borderline. Większość specjalistów subskrybować biopsychosocial modelu przyczynowości - czyli przyczyny są prawdopodobne ze względu na biologiczne i genetyczne czynniki, czynników społecznych (np. w jaki sposób człowiek oddziałuje w ich wczesnym stadium rozwoju z rodziną i przyjaciółmi i innych dzieci) i psychologiczne czynników (jednostki osobowość i temperament, ukształtowane przez ich środowiska i nauczył radzenia sobie umiejętności radzenia sobie ze stresem). Sugeruje to, że żaden pojedynczy czynnik odpowiedzialny jest - jest to raczej skomplikowane i prawdopodobnie splecione charakter wszystkich trzech czynników, które są ważne. Jeżeli dana osoba ma tego zaburzenia osobowości, badania sugerują, że istnieje nieco zwiększone ryzyko wystąpienia tej choroby, aby być "przekazywane" do swoich dzieci.
Leczenie Borderline Personality Disorder

Leczenie zaburzeń osobowości borderline zwykle wiąże się z długoterminowym psychoterapię z terapeutą, który ma doświadczenie w leczeniu tego typu zaburzeń osobowości. Leki mogą być przepisane do pomocy przy określonych objawów niepokojących i wyniszczające. Aby uzyskać więcej informacji na temat leczenia, zobacz borderline leczenia zaburzenia osobowości.

Zobacz profil autora http://zaburzenia.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach